Wiadomości
Witamy na naszej stronie
2010-03-11

Szanowni Państwo,

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej – miejscu, gdzie możecie Państwo bez pośpiechu, limitu czasowego i różnorakich barier zapoznać się z bogatą ofertą nieruchomości, nad sprzedażą lub wynajmem których aktualnie mamy pieczę.

Galeria nieruchomości prezentowana Państwu obejmuje domy, działki, mieszkania, lokale i inne indywidualne z uwagi na swoją specyfikę nieruchomości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Zachęcamy również do telefonicznego lub osobistego kontaktu z nami. Zapraszamy do naszego biura, które mieści się w Warszawie Radość, przy ul. Izbickiej 1. Z doświadczenia wiemy bowiem, że poszukiwania nieruchomości skorelowane z naszymi działaniami doradczymi, a w następstwie z zapoznaniem się z wybranymi przy naszym udziale ofertami, czynią Państwa działania efektywniejszymi.

Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu wybrane nieruchomości, wspólnie skorelujemy kryteria wyboru istotne z Państwa punktu widzenia, tak, aby ostateczne decyzje okazały się trafne i przemyślane.

Jesteśmy rodzinna agencją nieruchomości. Zajmujemy się nieruchomościami na terenie linii otwockiej od Wawra aż po Józefów. Działamy od 2001 roku w stałym gronie, pod kierunkiem dwóch licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami. Nasz obszar działania jest również naszym miejscem życia. Z Wawrem, a w szczególności z osiedlem Radość jesteśmy związani od wielu lat prywatnie i zawodowo.

Oferujemy nieruchomości z terenu osiedli WAWER, ANIN, MIĘDZYLESIE, RADOŚĆ, MIEDZESZYN, FALENICA, MICHALIN, JÓZEFÓW, OTWOCK ŚWIDER.

Służymy Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomagamy realizować Państwa zamierzenia i marzenia, proponując bogatą ofertę nieruchomości klientów, którzy nam zaufali.

Współpracujemy z wybranymi, lokalnymi notariuszami. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami, doradcami, rzeczoznawcami, geodetami i audytorami energetycznymi.

Do zobaczenia w naszym biurze.

Kredyt
2010-03-10

notus

 

Powiadomienie o nowych ofertach
2010-03-09
Powiadomienie o nowych ofertach
Nieruchomości za gotówkę kupimy - dowiedz się
2010-03-09

Jesteśmy potencjalnie zainteresowani zakupem różnych nieruchomości z linii otwockiej.

Interesują nas nieruchomości zabudowane i niezabudowane, w tym nieruchomości z trudnym stanem prawnym, nieruchomości zadłużone oraz nieruchomości, których sprzedaż utrudniona jest z uwagi na ich inne nietypowe cechy charakterystyczne.

Jeśli jesteście Państwo właścicielami lub współwłaścicielami takiej nieruchomości, lub innej na linii otwockiej, i bylibyście zainteresowani jej sprzedażą, prosimy o kontakt. Przeanalizujemy każdą ofertę.

Kalkulator opłat
2010-03-09
Kalkulator opłat
Nieruchomości krok po kroku
2010-03-09
Aby sprzedać, wynająć
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego